Apie mus

 

„ Šiltos putos“  - sėkmingai dirbanti  komanda, teikianti aukščiausios tarptautinius kokybės standartus atitinkančias apšiltinimo ir hidroizoliavimo poliuretano putomis paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Nuo pat veiklos gyvavimo pradžios 2008 m. sėkmingai dirbame ir plečiame savo klientų ratą. Pagrindinis mūsų komandos sėkmės variklis – skaidri ir atsakinga veikla, kurią užtikrina profesionalūs, kvalifikuoti darbuotojai.

Prieš pradėdami darbus nemokamai konsultuojame savo klientus pasirenkant šiltinimo medžiagas, kartu įvertinam šiltinimo poreikius ir darbų apimtis,  supažindiname su poliuretano putų ypatybėmis, techninėmis specifikacijomis ir garantijomis, siūlome efektyviausius ir racionaliausius šiltinimo sprendimus, padėsiančius sutaupyti energiją ir šilumą.

Mes suprantame, kad norėdami sužinoti kaip taupyti energiją šildymui reikia suprasti, kur ta energija dingsta.  Nepriklausomi valstybiniai tyrimai rodo, jog mažiausiai 40 proc. mūsų vartojamos energijos yra iššvaistoma dėl neefektyvių statybinių sprendimų ir prastos šilto oro izoliacijos. Savo klientams šiandien siūlome pradėti taupyti kasdien brangstančią šilumą pasirenkant sandarią šiltinimo medžiagą

Mūsų siūlomos šiltinimo medžiagos, jų technines charakteristikos ir fizinės savybės leidžia vartotojui įvertinti ir pasirinkti priimtiniausią šiltinimo būdą.

Pasirinkusiems mūsų paslaugas užtikrinsime, kad šiltinimo darbus atliksime efektyviai ir kokybiškai. Pasiektas rezultatas leis sutaupyti išlaidas šildymui, padidins būsto vertę ir konstrukcijų ilgaamžiškumą. Yra paskaičiuota, kad apšiltinus patalpas poliuretano putomis, išlaidos šildymui ženkliai  sumažėja. Taip pat yra paskaičiuota, kad išlaidos šiltinimui šilumos taupymo sąskaita atsiperka mažiau negu per 5 metus. Mes klientams siūlome šiltinimo  medžiagas, kurias  perkame tik iš patikimų, Europos kokybės reikalavimus atitinkančių  gamintojų.  Mūsų vieningas tikslas – patikimi ir  kokybiški apšiltinimo sprendimai.

Savo darbams ir medžiagoms mes suteikiame 20 metų garantiją.  

Susisiekite dėl nemokamos konsultacijos

Jums patogiu laiku atvyksime pas jus, suteiksime išsamias konsultacijas, patarsime pasirenkant apšiltinimo medžiagas. Užpildykite formą - savo kontaktinius duomenys ir trumpai pristatykite savo projekto esmę. Artimiausiu metu mūsų specialistai susisieks su JUMIS. Arba paskambinkite mums telefonu +37067231346

Darbai atliekami visoje Lietuvoje

Rašykite mums: